Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında eşarp ve şal sektörüne adımını atmış, 1998 yılında da bone sektöründe imalata başlamıştır .Firmamız, ülkemiz ve yurtdışı dahil olmak üzere ürünleriyle kaliteli,başarılı ve sürekliliğe dayalı işlere imzasını atmıştır. Firmamız ürünlerinin yüsek derecedeki kalitesi ve sizlerin memnuniyetiyle her geçen gün gücüne güç katarak , Türkiye ve yurtdışı bazlı çalışmalarını arttırarak devam etmektedir. Amacımız ve misyonumuz bayilerimize ve müşterilerimize en kaliteli kumaşlar ile üretilen ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunmaktır.

2021 yılında portföyümüze yeni müşteriler kazandırmak ve direkt müşteri iletişimi kurabilmek adına E-Ticaret sitemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. E-Ticaret sitemiz üzerinden ürünlerimizi ,ulaşabileceğimiz herkese tanıtmak ve siz değerli müşterilerimize özel olarak tasarlanan ürünleri sunmak istiyoruz. İnternet sitemizde yer alan ürünlerimizin sayısını ve çeşidini marjinallik ile her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz
Teksin Moda olarak amacımız; müşterilerimizin istek-arzularına hitap edecek şekilde çalışmalarla memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmaktır.Siz değerli müşterilerimize söz konusu şal fiyatları olduğu zaman Teksinmoda ,birbirinden şık ve zarif şallarını en uygun fiyat aralıklarında sunmayı amaçlıyor. Kategorimizde de görebileceğiniz üzere birbirinden kaliteli şal çeşitleri, en uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Elbette söz konusu fiyatlar, modelin kumaşına, tasarımına ve ebatına göre farklılaşabiliyor. 

Dönemsel indirim ve kampanyalardan da faydalanarak şal alışverişinizi daha da hesaplı hale getirmeniz mümkün. Siz de tarzınızı yansıtacak şallar arasından beğendiğiniz modeli seçerek güvenle sepetinize ekleyebilir, güvenli ödeme yöntemlerinden birinden yararlanarak ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.